Mateřské školy

DĚTI Z NOVÝCH SEDLIC CESTOVALY PO THAJSKU

Myslíte si, že to není možné? A přece jsme tam byli, a to díky cestovatelsko-geografickému projektu Kouzelná planeta. Již minulé cestování po Madagaskaru nás velmi zaujalo, a tak jsme se velmi těšili na návštěvu Thajska, pro nás velmi vzdálené země. Autoři Kateřina a Miloš Motani sestavují pro děti pásmo úchvatných fotografií a videosekvencí a paní Motani je doprovází živým komentářem.

04-12-2019 14.32 | Přečteno 3x

Polsko-česká spolupráce mateřské školy Komárov

Tento školní rok 2019/2020 se třída předškoláků zapojila do polsko-českého projektu s názvem Wyobraźnia krokiem w przyszlość Polsko-Czeska przygoda z teatrem. Polsko-české dobrodružství s divadlem nám začalo 17. října. Předškoláci z mateřské školy Komárov vyjeli do Polska a navštívili kamarády z mateřské školy v Kobyli.

04-12-2019 14.29 | Přečteno 4x